Hlavní město Praha

 

Pan náměstek Scheinherr nás informoval o chystaných krocích - bude posílena doprava na zavolání, budou provedeny úpravy zastávky Bryksova a chodníků v okolí, bude instalovány rampy ve stanici metra Florenc a na autobusovou linku 224 budou nasazovány i prodloužené vozy - jízdní řád prodloužených vozů je za e-mailem.

 

Text e-mailu:

 

Vážený pane Folvarský,

procentní údaj je odhad dle průzkumů provedených v březnu a dubnu. Tedy ne na základě dotazníku.

Nicméně rozumím, že 5% není velký nárůst, chystáme ale od poloviny příštího roku nárůst o dalších 30%. Aktuálně bude vypisována veřejná zakázka. Někdy začátkem roku by mohl být znám vítěz a poté má vítěz 6 měsíců na zavedení služby.

Rád bych též diskutoval možnosti přepravy v rámci Pražské integrované dopravy. Jak jsem již zmiňoval, chystáme letos opravy zastávky Bryksova včetně chodníku v okolí. S oblastním správcem TSK jsme domluveni, že se zítra uskuteční schůzka s panem radním Pragerem a během ní prohlédnou stav chodníků v okolí a zastávky a prodiskutují možnosti úprav. Budu moc rád, pokud se schůzky též zúčastníte. Volal jsem panu radnímu, aby se s Vámi spojil a domluvil zda se budete moci zúčastnit.

Nakonec bych rád infomoval, že zítra v noci bude instalována druhá rampa ve stanici Černý most a v neděli v noci dvě rampy ve stanici Florenc B. Další se připravují, jak jsem zmiňoval již dříve.

Dále též informuji, že od tohoto pondělí garantujeme nově 2 autobusy SOR 9,5 na lince 224. Tyto autobusy jsou o 1 metr delší než SOR 8,5 a mají o malinko více prostoru uvnitř pro kočárek/invalidní vozík. Invalidní vozík se tam tedy snadněji vejde i pokud je uvnitř i kočárek. Tyto autobusy jsou garantovány na celodenních směnách autobusů pořadí 4 a 5. Pro informaci zasílám v příloze jejich jízdní řád, kde můžete snadno vyčíst, kdy se nacházejí v zastávce Bryksova. Jsou tam dva listy, zvlášť pro pořadí 4 a pro pořadí 5. V případě nehody však nemohu vyloučit nasazení jiného typu.

Srdečně zdravím

Adam Scheinherr

 

Jízdní řád linky 224 - pořadí 4:

ABOUT ME s.r.o.
  224/4                      
Sídliště Petrovice 5:20  7:54  8:19  10:54 11:19  13:54  14:19  16:54 17:19  19:54 20:22   
Boloňská 5:26  7:47  8:25  10:47  11:25  13:47  14:25  16:47  17:25  19:47  20:28   
Boloňská 5:27  7:46  8:26  10:46  11:26  13:46  14:26  16:46  17:26  19:46  20:29   
Dolní Měcholupy 5:30  7:43  8:29  10:43  11:29  13:43  14:29  16:43  17:29  19:43  20:32   
Obchodní centrum Štěrboholy 5:36  7:36  8:36  10:36  11:36  13:36  14:36  16:36  17:36  19:36  20:38   
Rtyňská 5:42  7:30  8:42  10:30  11:42  13:30  14:42  16:30  17:42  19:30  20:44   
Škola Dolní Počernice 5:46  - 8:46  - 11:46  - 14:46  - 17:46  - 20:48   
Škola Dolní Počernice - 7:25  - 10:25  - 13:25  - 16:25   - 19:25  -  
Hostavice 5:51  7:21  8:51  10:21  11:51  13:21  14:51  16:21  17:51  19:21  20:53   
Nádraží Kyje 5:57  7:14  8:57  10:14  11:57  13:14  14:57  16:14  17:57  19:14  20:59   
Vajgarská 6:01  7:11  9:01  10:11  12:01  13:11  15:01  16:11  18:01  19:11  21:03   
Bryksova 6:07  7:05  9:07  10:05  12:07  13:05  15:07  16:05  18:07  19:05  21:09   
Černý Most 6:11  - 9:11  - 12:11  - 15:11  - 18:11  - 21:13   
Černý Most 6:13  7:02  9:13  10:02  12:13  13:02  15:13  16:02  18:13  19:02  21:15   
Obchodní centrum Černý Most 6:16  6:59  9:16  9:59  12:16  12:59  15:16  15:59  18:16  18:59  21:18   
Svépravice 6:26  6:51  9:26  9:51  12:26  12:51  15:26  15:51  18:26  18:51     
Nádraží Horní Počernice 6:33  6:43  9:33  9:43  12:33  12:43  15:33  15:43  18:33  18:43     
                         

 

Jízdní řád linky 224 - pořadí 5:

ABOUT ME s.r.o.
  224/5                      
Sídliště Petrovice 5:49  8:24 8:49  11:24 11:49  14:24            
Boloňská 5:55  8:17  8:55  11:17  11:55  14:17             
Boloňská 5:56  8:16  8:56  11:16  11:56  14:16             
Dolní Měcholupy 5:59  8:13  8:59  11:13  11:59  14:13             
Obchodní centrum Štěrboholy 6:06  8:06  9:06  11:06  12:06  14:06             
Rtyňská 6:12  8:00  9:12  11:00  12:12  14:00             
Škola Dolní Počernice 6:16  - 9:16  - 12:16  -            
Škola Dolní Počernice - 7:55  - 10:55  - 13:55             
Hostavice 6:21  7:51  9:21  10:51  12:21  13:51             
Nádraží Kyje 6:27  7:44  9:27  10:44  12:27  13:44             
Vajgarská 6:31  7:41  9:31  10:41  12:31  13:41             
Bryksova 6:37  7:35  9:37  10:35  12:37  13:35             
Černý Most 6:41  - 9:41  - 12:41  -            
Černý Most 6:43  7:32  9:43  10:32  12:43  13:32             
Obchodní centrum Černý Most 6:46  7:29  9:46  10:29  12:46  13:29             
Svépravice 6:56  7:21  9:56  10:21  12:56  13:21             
Nádraží Horní Počernice 7:03  7:13  10:03  10:13  13:03  13:13             
                         
                         
Sídliště Petrovice 14:49  17:24 17:49  20:22 20:52  23:22             
Boloňská 14:55  17:17  17:55  20:16  20:58  23:16             
Boloňská 14:56  17:16  17:56  20:15  20:59  23:15             
Dolní Měcholupy 14:59  17:13  17:59  20:12  21:02  23:12             
Obchodní centrum Štěrboholy 15:06  17:06  18:06  20:05  21:08  23:05             
Rtyňská 15:12  17:00  18:12  20:00  21:14  23:00             
Škola Dolní Počernice 15:16  - 18:16  - 21:18  -            
Škola Dolní Počernice - 16:55  - 19:55  - 22:55             
Hostavice 15:21  16:51  18:21  19:51  21:23  22:51             
Nádraží Kyje 15:27  16:44  18:27  19:44  21:29  22:44             
Vajgarská 15:31  16:41  18:31  19:41  21:33  22:41             
Bryksova 15:37  16:35  18:37  19:35  21:39  22:35             
Černý Most 15:41  - 18:41  - 21:43  -            
Černý Most 15:43  16:32  18:43  19:32  21:45  22:32             
Obchodní centrum Černý Most 15:46  16:29  18:46  19:29  21:48  22:29             
Svépravice 15:56  16:21  18:56  19:21  21:56  22:21             
Nádraží Horní Počernice 16:03  16:13  19:03  19:13  22:03  22:13