Hotel sport je nově zrekonstruovaný moderní objekt s celkovou ubytovací kapacitou pro 45 osob. Hotel je součástí sportovního areálu v Orlové-Lutyni a nachází se v blízkosti lesoparku. Je vhodný k ubytování jednotlivců, menších i větších skupin lidí, ale také k pořádání sportovních soustředění, protože v blízkosti se nacházejí veškerá významnější sportoviště v Orlové (zimní stadion, tenisové kurty a tenisová hala, atletická dráha, letní koupaliště, travnaté fotbalové hřiště, minigolf, spining, posilovna apod.).

Hostům našeho hotelu nabízíme příjemné posezení v hotelové restauraci či vinárně se skvělou kuchyní a příjemnou obsluhou, ale i širokou možnost sportovního vyžití ve sportovním areálu, který Vám může být k dispozici.

Hotelová restaurace a vinárna jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav (svatby, narozeniny, promoce), rautů, školení, večírků, apod.

Kapacita ubytování:
45 míst

Počet bezbariérových lůžek:
2 míst

Charakteristika bezbariérových lůžek:

V hotelu se nachází 1 bezbariérový pokoj se dvěmi lůžky. Pokoj se nachází v přízemí, je prostorný a světlý. Sociální zařízení obsahuje vanu a bezbariérovou toaletu.


Kapacita stravování:
45 míst

Více informací na:
http://www.jedemetaky.cz/cz/objekt/detail/hotel-sport-ORLOVA_262.php

Zdroj: www.jedemetaky.cz

jedemetaky

 

 Hotel Sport v Orlové

Foto: www.jedemetaky.cz